saulės elektrinės

Projektavimas, Įrangos parinkimas, Montavimas, Techninis aptarnavimas

Saulės elektrinė – tai energetinė nepriklausomybė Jums ir Valstybei.
Įsirengti saulės elektrinę yra paprasta ir ekonomiškai naudinga, o naudodami atsinaujinančių energijos šaltinių pagaminamą energiją saugote gamtą.

Saulės elektrinė namams

Saulės elektrinė

– tai energetinė nepriklausomybė Jums ir Valstybei. Įsirengti saulės elektrinę yra paprasta ir ekonomiškai naudinga, o naudodami atsinaujinančių energijos šaltinių pagaminamą energiją saugote gamtą.

      Elektros energija brangsta kiekvienais metais, todėl paprasčiausias būdas taupyti saulės šviesą paverčiant elektros energija.
Manoma, kad iki 2021 m. Lietuvoje saulės elektrinių pagamintą energiją naudos 34 000 vartotojų. Prognozuojama, kad 2030 m. šiuo būdu pagamintą elektros energiją naudos kas trečias namų ūkis.
Dėl besivystančių ir modernių technologijų saulės elektrinės tampa prieinamos kiekvienam. Dabar įsirengti saulės elektrinę gali daugelis šeimų ar namų ūkių, tereikia kreiptis į mus, o mes parinkime Jums įrangą, suprojektuosime, paskaičiuosime naudą ir atsipirkimą. Taip pat pasirūpinsime montavimo ir įrengimo darbais, dokumentų tvarkymu ir saulės elektrinės prijungimu bei paleidimu. Už įsigytą įrangą galite mokėti dalimis išsimokėtinai itin palankiomis sąlygomis.

Elektros energija kiekvienais metais brangsta. Šiuo metu Lietuvoje elektros energijos kaina yra apie 40% mažesnė už Europos Sąjungos vidurkį, o tai tik suteikia daugiau prielaidų, jog kaina gali kilti ir toliau. Pavyzdžiui 2020 metais elektros energija pabrango 14,6% lyginant su 2019

metais. Įsirengę nuosavą saulės elektrinę Jūs tapsite gaminančiu vartotoju bei sumažinsite išlaidas elektros energijai. Taip pat gamindami švarią elektros energiją prisidedate prie gamtos išsaugojimo bei pasaulinio atšilimo stabdymo, kadangi saulės elektrinė gamybos procese neišmeta į aplinką jokių taršalų ar Co2,

Lietuvoje į pietų pusę sumontuotos saulės elektrinės 1 kW galia per metus pagamina apie 1000 kW/h elektros energijos

     Kadangi Lietuvoje gamyba vyksta ne visus metus vienodai, turime naudotis elektros tinklų pasaugojimo paslauga. Tam yra naudojama dvipusė
apskaita, ji veikia tokiu principu – vasarą, kai vyksta pagrindinė gamyba ir nesunaudojame visos pagamintos elektros energijos ji yra
atiduodama į tinklą pasaugoti, o žiemą, kai elektros poreikis išauga, mes naudojame pasaugotą elektros energiją iš tinklo mokėdami už ją tik
pasaugojimo mokestį, kurį pasirenkame iš 4 elektrą gaminančių vartotojų atiskaitymo būdų. Vieno iš būdų, pagal kurį galima tiksliausiai
paskaičiuoti gaunamą naudą, atsiskaitymo kaina yra 2,6378 Eur/mėn. už 1 kW instaliuotos saulės elektrinės galios ant Jūsų stogo

5 kW galios saulės elektrinės įsirengimo kaina, Eur

4963,65

5 000 kWh elektros energijos kaina mokant standartiniu 0,149€ tarifu,Eur

745,00

5 000 kWh elektros energijos kaina turint nuosavą saulės elektrinę, Eur

158,27

Sutaupote per metus, Eur

586,73

Saulės elektrinės atsipirkimo laikas, metais

8

Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis, metais

25

Per 25 metus sutaupysite, Eur

14668,30

     Saulės elektrinės galia parenkama pagal Jūsų elektros poreikius, tereikia žinoti kiek elektros energijos suvartojama per metus. Skaičiuojama, kad būstui, suvartojančiam 5000 kWh per metus, saulės elektrinės galia būtų 5kW, tačiau šis skaičius gali kisti priklausomai stogo tipo, namo orientacijos, aplink augančių medžių ir pan. Jeigu planuojate įsirengti saulės elektrinę naujame name, kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti optimalų variantą.

     Jeigu nusprendėte įsirengti saulės elektrinę ar tiesiog norite pasitarti, kreipkitės į mus ir mes padėsime rasti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.
Viso projekto vykdymo metu bendradarbiausime su Jumis, informuosime apie reikiamus atlikti veiksmus. Pasirašius sutartį, pasiūlysime atestuotą montavimo įmonę, kuri montavimo ir paleidimo darbus atliks kokybiškai bei laikantis teisės aktų reikalavimų per 30 kalendorinių dienų.

Europos sąjungos APVA parama

2019 metais startavo Europos sąjungos paramos projektas „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kurį organizuoja ir administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA). Šia parama gali pasinaudoti visi individualių namų bei daugiabučių gyventojai. Mūsų prekiaujama įranga yra sertifikuota, atitinka APVA paramai keliamus reikalavimus.

Naujas kvietimas: nuo 2020 m. birželio 1 d. 8 val. iki 2020 m. liepos 1 d. 17 val. fiziniai asmenys sudarę paskolos sutartis su finansų ar kredito įstaiga kviečiami teikti Projekto registracijos formas kompensacinėms išmokoms gauti už saulės elektrinių iki 10 kW įsirengimą, kuriomis gaminama elektros energija bus naudojama namų ūkio poreikiams.

SAULĖS ELEKTRINĖS VERSLUI

Verslo įmonės, ypač gamybinės, kasdien naudoja daug elektros energijos savo veikloje, todėl įsirengus saulės elektrinę galima ženkliai sumažinti veiklos sąnaudas. Naudą pajusite jau pirmaisiais metais, o investicija vidutiniškai atsiperka per 7 metus. Nenaudojamas stogo plotas Jums gali būti naudingas, be to prisidėsite prie klimato kaitos mažinimo.

Visame pasaulyje saulės energetika vertinama ne tik kaip vienas švariausių, bet ir kaip vienas pigiausių energijos gamybos būdų. Lietuvoje elektros energija kasmet brangsta, todėl verta pasinaudoti Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) programos „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“  kvietimu ir gauti finansavimą saulės elektrinės įrengimui Jūsų įmonėje.  Finansavimą gali gauti tiek mažos, tiek didelės įmonės.

saulės modulių gamintojAS

JINKO SOLAR

„JinkoSolar“ yra vienas didžiausių saulės modulių gamintojų pasaulyje, kuris plėtoja saulės energijos projektus visame pasaulyje. Bendrovė buvo įkurta 2006 m. o saulės modulių gamyba yra vykdoma Kinijoje ir Malaizijoje.

Tier1 sąrašas. Tier1 yra geriausių saulės modulių gamintojų sąrašas/pakopa, į kurią patenka tik tam tikri saulės modulių gamintojai. Gamintojai yra vertinami nepriklausomų analitikų, kurie įvertinę daugybę kriterijų priskiria gamintoją ir jo gaminius į tam tikrus sąrašus (Tier1; Tier2; Tier3).

Nuo 2018 m. Jinko Solar yra pirmoje Tier1 sąrašo vietoje. Tai tik vienas rodiklis, kuris įrodo gamintojo patikimumą.

Dar vienas milžiniškas privalumas – Jinko Solar turi savo atstovybę Lietuvoje, ko neturi kiti panašaus tipo gamintojai.

Yra papildomi keturi rodikliai, kuriuos turėtumėte peržiūrėti vertindami saulės modulių kokybę: efektyvumas, našumas, garantijos ir kaina

jinko-solar-logo
Scroll to Top