Mechaniniai vandens valymo filtrai

Projektavimas, Įrangos parinkimas, Montavimas, Techninis aptarnavimas

Mūsų montuojami automatiškai veikiantys mechaniniai vandens valymo filtrai padeda iš vandens itin efektyviai pašalinti įvairios kilmės mechanines priemaišas: rūdis, smėlį, smulkias kietąsias daleles, oksiduotus junginius, vamzdynų atplaišas bei kitas medžiagas. Mechaniniai vandens filtrai padeda ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti santechninės įrangos bei buitinių prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Riversoft SD-15T

Riversoft SD-15T

Mechaninis vandens valymo filtras – Riversoft SD-15T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens kokybės gerinimui ir filtravimui. Šis mechaninis vandens filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai.

Mechaninis vandens valymo filtras – Riversoft SD-15T yra naujos kartos, todėl šis filtras prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens. Šis vandens filtras taip pat sunaudoja ženkliai mažiau elektros energijos ir rečiau genda, todėl šio filtro eksploatacija yra pigesnė.

Mūsų montuojami automatiškai veikiantys mechaniniai vandens valymo filtrai padeda iš vandens itin efektyviai pašalinti įvairios kilmės mechanines priemaišas: rūdis, smėlį, smulkias kietąsias daleles, oksiduotus junginius, vamzdynų atplaišas bei kitas medžiagas. Mechaniniai vandens valymo filtrai padeda ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti santechninės įrangos bei buitinių prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 0,7 m3/h
Filtro maks. našumas: 1,5 m3/h
Aukštis/diametras: 1300/215 mm
Svoris: 41 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 1,2 m3/h

Autotrol SD-20T

Autorol SD-20T

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-20T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens kokybės gerinimui ir filtravimui. Šis mechaninis vandens filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Mechaninis vandens valymo filtras – Autotrol SD-20T padeda ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti santechninės įrangos bei buitinių prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-20T yra naujos kartos, todėl šis filtras prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens. Šis vandens filtras taip pat sunaudoja ženkliai mažiau elektos ir rečiau genda, todėl šio filtro eksploatacija yra pigesnė.

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-20T regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Šis mechaninis vandens filtras turi programatorius su laikrodžio mechanizmu, kurio pagalba nustatoma kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti vandens filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas).

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 1,0 m3/h
Filtro maks. našumas: 2,0 m3/h
Aukštis/diametras: 1600/264​ mm
Svoris: 76 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 1,5 m3/h

Autotrol SD-30T

Autorol SD-30T

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-30T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens kokybės gerinimui ir filtravimui. Šis mechaninis vandens filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Mechaninis vandens valymo filtras – Autotrol SD-30T padeda ženkliai pagerinti naudojamo vandens kokybę ir prailginti santechninės įrangos bei buitinių prietaisų, kuriuose naudojamas filtruotas vanduo, eksploatacijos laiką.

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-30T yra naujos kartos, todėl šis filtras prasiplovimui naudoja gerokai mažiau vandens. Šis vandens filtras taip pat sunaudoja ženkliai mažiau elektos ir rečiau genda, todėl šio filtro eksploatacija yra pigesnė.

Mechaninis vandens valymo filtras Autotrol SD-30T regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Šis mechaninis vandens filtras turi programatorius su laikrodžio mechanizmu, kurio pagalba nustatoma kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti vandens filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas).

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 1,5 m3/h
Filtro maks. našumas: 3,0 m3/h
Aukštis/diametras: 1440/311​ mm
Svoris: 93 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 2,2 m3/h

Mūsų partneriai

Scroll to Top