Druska įvairios paskirties vandens filtrams

Projektavimas, Įrangos parinkimas, Montavimas, Techninis aptarnavimas

Vandens minkštinimo, nukalkinimo (nugeležinimo) filtrams, jų regeneracijai (prasiplovimui) tiekiame itin kokybišką tabletinę druską ir vandens filtravimo užpildus.

AXAL PRO

AXAL PRO

Druskos tabletės „AXAL PRO” – bekvapis, baltos spalvos natrio chloridas (NaCl), kuris ištirpęs vandenyje nesukuria drumstumo požymių. Ši tabletinė druska tirpsta tolygiai, todėl ji itin plačiai naudojama minkštinimo ir daugiafunkcinių filtrų regeneracijai. Tabletinė druska „AXAL PRO“ atitinka aukščiausius tarptautinius standartus ir turi ISO 14001 bei ISO 9001 sertifikatus. Druskos tabletės puikiai tinka buitinio bei pramoninio vandens ruošimui ir gerinimui.

Itin kokybiškos, grynos, aukštos koncentracijos regeneracinės druskos tabletės puikiai tinka vandens minkštinimo ir nukalkinimo (nugeležinimo) filtrams.

Druskos tabletės „AXAL PRO” yra gaminamos vokiečių kompanijos „Esco – European salt company GmbH & Co“. Ši įmonė yra viena iš didžiausių druskos produktų gamintojų Europoje. „AXAL PRO“ tai aukščiausios kokybės tabletinė druska Lietuvoje.

Mūsų tiekiamos druskos tabletės „AXAL PRO” padeda paruošti aukščiausios kokybės vandenį. Mūsų tiekiamos druskos tabletės vandens filtrams neturi jokių priemaišų, kurios galėtų pakenkti minkštinimo ir nukalkinimo filtrams, valdymo vožtuvams ar filtrų užpildui. Šios druskos tabletės tinka tiek buitiniams tiek ir pramoniniams vandens minkštinimo filtrams ir vandens gerinimo sistemoms. Naudojant mūsų įmonės tiekiamą tabletinę druską paruošite vandenį, kuris atitiks visus Lietuvos higienos normos HN 24:2003 reikalavimus.

Druskos tabletės „AXAL PRO” privalumai naudojant minkštintą vandenį maisto reikmėms.
Jei minkštintą vandenį vartoja žmonės, regeneracinės druskos tabletės turi atitikti maisto gamybai naudojamoms medžiagoms keliamus reikalavimus. „AXAL PRO” druskos tabletės neturi kenksmingų (biologinių) priemaišų (druskos sudėtis 99,93 % NaCl). „AXAL PRO” druskos tabletės yra higieniškai įpakuotos, todėl šią druską galima naudoti vandens minkštinimo sistemose, geriamam vandeniui ruošti.

Druskos tabletės „AXAL PRO” tirpsta tolygiai.
Į mus kreipiasi klientai, kuriems dėl netirpių nekokybiškoje druskoje esančių dalelių reikia dažnai valyti regeneracinės druskos talpą. Dėl nekokybiškos druskos dažnai užstringa vožtuvai, dervos koaguliuojasi ir net sutrikdoma kalcio-natrio jonų kaita. Būtina paminėti, kad regeneracinės druskos tabletės privalo būti tinkamo dydžio, kad susidarytų reikiamas druskos tirpalas ir būtų užtikrintas pastovus tirpalo kiekis ir jo cirkuliacija tarp tablečių. Druskos tabletės „AXAL PRO” atitinka minėtus reikalavimus, šios druskos tabletės nekeičia formos ir jos nesulimpa, todėl jos užtikrina itin optimalų filtrų veikimą. Druskos tabletės „AXAL PRO” pagamintos taip, kad joms tirpstant nesusidaro nuosėdų ant filtravimo talpos dugno. Druskos tabletės „AXAL PRO” gaminamos taikant didelį slėgį, todėl jos tirpsta tolygiai ir talpoje susidaro labai grynas prisotintas tirpalas.

ECOMIX

ecomix

„ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas unikalus tuo, kad vienoje kolonoje (talpoje) tuo pačiu metu atlieka net kelias vandens savybių gerinimo ir filtravimo funkcijas: pašalina vandens kietumą, geležį, manganą, amonį ir įvairias organines medžiagas. Su „ECOMIX“ užpildu vandens minkštinimas atliekamas katijonų keitimo principu.

„ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas yra itin efektyvi adsorbcijos ir jonų mainų terpė, sukurta vienu metu apdoroti aukštą vandens kietumo lygį, geležies, mangano ir organinių medžiagų junginius.

„ECOMIX“ vandens filtravimo užpildo unikalumas yra „FerroSorb“ ir „HumiSorb“ sluoksniuose, kurie vienu metu iš vandens šalina dvivalentę ir trivalentę geležį bei įvairias mangano formas. „FerroSorb“ ir „HumiSorb“ sluoksniai vandenį filtruoja, kai maksimalus geležies lygis yra iki 15 mg/l, o mangano iki 3 mg/l.

„ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas iš vandens išvalo žymiai aukštesnius geležies, mangano bei amonio kiekius nei tradicinės joninių mainų priemonės. „ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas padeda efektyviai šalinti natūraliai susidariusias organines medžiagas, kurios dažnai trukdo vandenį padaryti  bespalviu.

„ECOMIX“ vandens filtravimo užpildas pašalina natūralias organines medžiagas ir taninus. „ECOMIX“ užpildas šias medžiagas pirmiausia adsorbuoja ir keičia anijonais. „ECOMIX“ užpildas vandenį filtruoja, kai natūralių organinių medžiagų koncentracija yra iki 17 mg/l, iš kurių 5 mg/l gali būti taninai.

Standartiškai kelių savybių vandens gerinimui reikia kelių rūšių vandens filtrų, kurie regeneracijai sunaudoja ženkliai daugiau vandens ir druskų. Su „ECOMIX“ užpildu vanduo filtruojamas ženkliai pigiau, nes regeneracija vyksta vienoje sistemoje, todėl sunaudojami gerokai mažesni vandens ir druskos kiekiai.

Mūsų partneriai

Scroll to Top