Atvirkštinio osmoso sistemos

Projektavimas, Įrangos parinkimas, Montavimas, Techninis aptarnavimas

Atvirkštinio osmoso sistemos yra viena iš pažangiausių technologijų, kuri vandenį išvalo beveik nuo bet kokių gamtoje esančių priemaišų ir vandenį teršiančių medžiagų. Atvirkštinio osmoso sistemos (arba atbulinio osmoso sistemos) – tai plačiai naudojamas filtravimo metodas, kurio metu vanduo yra praleidžiamas per specialias membranas su ypatingai mažomis poromis. Būtent šios atvirkštinio osmoso sistemose esančios membranos ir padeda atskirtį vandens molekules nuo įvairių teršalų ir priemaišų.

RO P'URE

RO P'URE

Atbulinio osmoso 6 pakopų filtravimo sistema RO P’URE su mineralizavimu sukomplektuota su originalia DOW Filmtec (JAV) membrana. Šiuolaikinių gamybos technologijų dėka, Filmtec membranos yra ženkliai efektyvesnės ir kokybiškesnės, jos vandenį išvalo nuo bet kokių gamtoje esančių priemaišų ir vandenį teršiančių medžiagų. Šioje atbulinio osmoso sistemoje filtruotas vanduo nepraranda teigiamų mineralų.

Atbulinio osmoso sistema RO P’URE su mineralizavimu – itin kompleksiškas, lankstus ir praktiškas vandens filtravimo sprendimas, nes vienu metu galima atlikti įvairių medžiagų filtravimą

Atbulinio osmoso 6 pakopų filtravimo sistema RO P’URE su mineralizavimu –  tai plačiai naudojamas filtravimo metodas, kurio metu vanduo yra praleidžiamas per specialias DOW Filmtec (JAV)  membranas su ypatingai mažomis poromis. Būtent šios atvirkštinio osmoso sistemose esančios membranos ir padeda atskirtį vandens molekules nuo įvairių teršalų ir priemaišų. Ši naujos kartos atbulinio osmoso sistema savyje apjungia mokslo pažangą, geriausius komplektuojančius komponentus ir šių laikų technologijas.

Atbulinio osmoso sistema RO P’URE – naujoviška, originalaus dizaino, 6 pakopų atbulinės osmozės sistema dažniausiai naudojama, kai vandenį reikia išvalyti nuo: geležies, mangano, magnio, chloro, kalcio, nitratų ir nitritų, naftos produktų, aromatinių angliavandenių, radioaktyvių ir sunkiųjų elementų bei kitų medžiagų ir įvairių bakterijų.

Atbulinio osmoso 6 pakopų filtravimo sistema RO P’URE su mineralizavimu yra skirta aukščiausios kokybės vandens ruošimui, toks vanduo yra tinkamas buities reikmėms. Atbulinio osmoso sistemoje RO P’URE gaminamas 2-ų tipų vanduo – mineralizuotas arba paprastas.

Min. darbinis slėgis: 3 bar
Maks. darbinis slėgis: 6 bar
Sistemos darbinis našumas: 190 L/parą
Paruošto vandens talpa: 9 L
Membrana: DOW FILMTEC
Matmenys A*P*G: 300*200*450 mm
Svoris (be užpildo): 9,31 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1,2“ / 1/2“ coliai
Paduodamo vandens temperatūra: 5-43 °C
Valymo lygiai: 6

Lygių tipai:
1 lygis: 5 mikr. mechaninis valymas (3-6 mėn)
2 lygis: kokoso anglies granulės (3-6 mėn)
3 lygis: suspausta kokoso anglis (3-6 mėn)
4 lygis: 50 GPD membrana (2-3 mėn)
5 lygis: Post Filter anglinė kasetė (2-3 mėn)
6 lygis: Mineralizavimo kasetė (6-12 mėn)

PRF-RO MERLIN

PRF-RO Merlin

Atbulinio osmoso 4 pakopų filtravimo sistema PRF-RO MERLIN paruošia iki 2 600 l vandens be papildomo vandens indo. Šiai sistemai nereikalingi siurbliai ir elektra. Ši atbulinio osmoso sistema, prasiplovimo metu, į nuotekas išleidžia iki 75% mažiau vandens.

Atbulinio osmoso sistema PRF-RO MERLIN – itin lankstus ir praktiškas vandens filtravimo sprendimas, nes vienu metu atlieka įvairių medžiagų filtravimą (pašalinamų elementų kiekis iki  92%).

Atbulinio osmoso 4 pakopų filtravimo sistema PRF-RO MERLIN ruošia aukščiausios kokybės vandenį. Ši atbulinio osmoso sistema naudoja vandens sukuriamą slėgį, osmoze vadinamo natūralaus fizikinio proceso apgręžimui. Vandens apdorojimui yra naudojami mechaniniai ir angliniai filtrai, ultrafiltravimo membranos, pro kurių akutės, gerokai mažesnes už virusus ir bakterijas, sunkiasi vanduo.

Atbulinio osmoso sistemoje PRF-RO MERLIN pirminiame etape vanduo košiamas per mechaninio pirminio valymo filtrą, kuris pašalina mechanines šiukšles, smėlį, nuosėdas ar rūdis, ateinančias iš vandentiekio sistemos. Antrame etape slėgio veikiamas vanduo košiamas per ultrafiltravimo membraną, sulaikančią iš vandens sunkiuosius metalus, likusias druskas, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius. Tada anglies filtras pašalina ištirpusių vandenyje dujų likučius, kurie gali turėti įtakos vandens skoniui. Filtruotas vanduo patiekiamas į čiaupą, o nešvarumus RO sistema išleidžia į kanalizaciją.

Min. darbinis slėgis: 2.76 bar
Maks. darbinis slėgis: 5.52 bar
Sistemos darbinis našumas: 2 600 l/parą
Paruošto vandens talpa: Nereikalinga
Membrana: Pentair
Matmenys A*P*G: 508.9*243.9*268 mm
Svoris (be užpildo): 15 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1,2“ / 1/2“ coliai
Paduodamo vandens temperatūra: 4,44-37,78 °C
Druskingumas: TDS: 50-2000 mg/l
Sistemos efektyvumas be kaupimo talpos: 22,7 %
Valymo lygiai: 4

Lygių tipai: 
Pirminio valymo kasetė 10 mikr: 6-12 mėn
RO elementas (membrana): 2-4 metai
Anglinis filtras (Post Filter): 6-12 mėn
Anglinis filtas (Prie Filter): 6-12 metai

RO 5-50 E

RO 5-50 E

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistema RO 5-50 E iš vandens pašalina iki 99,8% teršalų, virusų, bakterijų ir kitų įvairių medžiagų. Atvirkštinio osmoso sistemos korpusas pagamintas iš maistui tinkamo plastiko, ši sistema skirta buitiniam naudojimui. Atvirkštinio osmoso sistema yra sertifikuota ir atitinka visus ISO 9001:2008 reikalavimus.

Atvirkštinio osmoso sistema RO 5-50 E – itin lankstus ir praktiškas vandens filtravimo sprendimas, nes vienu metu atlieka įvairių medžiagų filtravimą.

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistema RO 5-50 E ruošia aukščiausios kokybės vandenį. Šios geriamo vandens filtravimo sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu. Vandens apdorojimui yra naudojami anglies filtrai bei ultrafiltravimo membranos DOW Filmtec (JAV), pro kurių akutes, gerokai mažesnes už virusus ir bakterijas, sunkiasi vanduo.

Atvirkštinio osmoso sistema RO 5-50 E iš vandens šalina sunkiuosius metalus, likusias druskas, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir kitas vandenį teršiančias medžiagas. Šios atvirkštinio osmoso sistemos efektyvumas 80–99,8 %. Atvirkštinio osmoso sistemos RO 5-50 E našumas priklauso nuo vandens sistemos slėgio ir gali siekti iki 190 litrų per parą. Šiai atvirkštinio osmoso sistemai nereikalingas vandens siurblys.

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistemoje RO 5-50 E išvalytas ir paruoštas vanduo išlieka skaidrus, puikaus skonio, tokiame vandenyje išlieka visi žmogaus organizmui naudingi mikroelementai, vanduo nepraranda teigiamų mineralų, išvalomos tik kenksmingos medžiagos.

Min. darbinis slėgis: 3 bar
Maks. darbinis slėgis: 5 bar
Sistemos darbinis našumas: 190 L/parą
Paruošto vandens talpa: 9 L
Membrana: DOW FILMTEC (JAV)
Matmenys (A*P*G): 580*460*290 mm
Svoris (be užpildo): 9,31 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1,2“ / 1/2“ coliai
Paduodamo vandens temperatūra: 5-43 °C
Vandens siurblys: Nereikalingas
Valymo lygiai: 5

Lygių tipai
1 mikr. mechaninis valymas: 3-6 mėn
Kokoso anglies granulės: 3-6 mėn
5 mikr. mechaninis valymas: 3-6 mėn
50 GPD membrana: 2-3 metai
Post Filter anglinė kasetė: 6-12 mė

RO 5-50 PE

RO 5-50 PE

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistema RO 5-50 PE iš vandens pašalina iki 99,8% teršalų, virusų, bakterijų ir kitų įvairių medžiagų. Atvirkštinio osmoso sistemos korpusas pagamintas iš maistui tinkamo plastiko, ši sistema skirta buitiniam naudojimui. Atvirkštinio osmoso sistema yra sertifikuota ir atitinka visus ISO 9001:2008 reikalavimus.

Atvirkštinio osmoso sistema RO 5-50 PE – itin lankstus ir praktiškas vandens filtravimo sprendimas, nes vienu metu atlieka įvairių medžiagų filtravimą.

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistema RO 5-50 PE ruošia aukščiausios kokybės vandenį. Šios geriamo vandens filtravimo sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu. Vandens apdorojimui yra naudojami anglies filtrai bei ultrafiltravimo membranos DOW Filmtec (JAV), pro kurių akutes, gerokai mažesnes už virusus ir bakterijas, sunkiasi vanduo.

Atvirkštinio osmoso sistema RO 5-50 PE iš vandens šalina sunkiuosius metalus, likusias druskas, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir kitas vandenį teršiančias medžiagas. Šios atvirkštinio osmoso sistemos efektyvumas 80–99,8 %. Atvirkštinio osmoso sistemos RO 5-50 PE našumas priklauso nuo vandens sistemos slėgio ir gali siekti iki 190 litrų per parą. Šiai atvirkštinio osmoso sistemai reikalingas vandens siurblys.

Atvirkštinio osmoso 5 pakopų filtravimo sistemoje RO 5-50 PE išvalytas ir paruoštas vanduo išlieka skaidrus, puikaus skonio, tokiame vandenyje išlieka visi žmogaus organizmui naudingi mikroelementai, vanduo nepraranda teigiamų mineralų, išvalomos tik kenksmingos medžiagos

Min. darbinis slėgis: 3 bar
Maks. darbinis slėgis: 5 bar
Sistemos darbinis našumas: 190 L/parą
Paruošto vandens talpa: 9 L
Membrana: DOW FILMTEC (JAV)
Matmenys (A*P*G): 590*460*290 mm
Svoris (be užpildo): 12,74​ kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1,2“ / 1/2“ coliai
Paduodamo vandens temperatūra: 5-43 °C
Vandens siurblys: Reikalingas
Valymo lygiai: 5

Lygių tipai
1 mikr. mechaninis valymas: 3-6 mėn
Kokoso anglies granulės: 3-6 mėn
5 mikr. mechaninis valymas: 3-6 mėn
50 GPD membrana: 2-3 metai
Post Filter anglinė kasetė: 6-12 mėn

 

Mūsų partneriai

Scroll to Top