Aktyvuotos anglies filtrai

Projektavimas, Įrangos parinkimas, Montavimas, Techninis aptarnavimas

Mūsų tiekiami aktyvuotos anglies filtrai valo vandenį nuo likutinio chloro, stalatų bei gerina vandens skonį ir kvapą. Šie aktyvuotos anglies filtrai naudoja vandens filtravimo užpildą, kuris susideda iš įvairaus sijotumo kvarcinio smėlio ir aktyvuotos anglies sluoksnio. Mūsų tiekiami aktyvuotos anglies filtrai pasižymi stipriomis absorbcinėmis savybėmis, šie aktyvuotos anglies filtrai taip pat mažina vandenyje esančių organinių junginių kiekį.

Autotrol CA-15T

RAutorol CA-15T

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T valo vandenį nuo likutinio chloro, stalatų bei gerina vandens skonį ir kvapą. Šis aktyvuotos anglies filtras naudoja vandens filtravimo užpildą, kuris susideda iš įvairaus sijotumo kvarcinio smėlio ir aktyvuotos anglies sluoksnio. Mūsų tiekiamas aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T pasižymi stipriomis absorbcinėmis savybėmis, šis aktyvuotos anglies filtras taip pat mažina vandenyje esančių organinių junginių kiekį.

Mūsų tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Šis aktyvuotos anglies filtras turi programatorių su laikrodžio mechanizmu, kuris padeda nustatyti kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti aktyvuotos anglies filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas). Šis aktyvuotos anglies filtras regeneracijai naudoja tik vandenį. Aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T susideda iš filtravimo kolonos su užpildu ir automatinio valdymo vožtuvo. Filtro regeneracijos (savaiminio prasiplovimo) laiko intervalai užprogramuojami atsižvelgiant į vidutinį suvartojamo vandens kiekį.

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T turi itin kokybišką regeneracijos valdymo vožtuvą, kurio pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, tame tarpe ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Šio aktyvuotos anglies filtro eksploatacija labai patogi, nes nereikalauja jokios priežiūros, todėl šiuos filtrus daug labiau apsimoka naudoti nei kasetinius mechaninio valymo filtrus. Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti.

Mūsų įmonės tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui. Šis aktyvuotos anglies filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Aktyvuotos anglies filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 0,6 m3/h
Filtro maks. našumas: 1,5 m3/h
Aukštis/diametras: 1580*260 mm
Svoris: 40 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 1,50 m3/h

Autotrol CA-23T

Autorol CA-23T

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T valo vandenį nuo likutinio chloro, stalatų bei gerina vandens skonį ir kvapą. Šis aktyvuotos anglies filtras naudoja vandens filtravimo užpildą, kuris susideda iš įvairaus sijotumo kvarcinio smėlio ir aktyvuotos anglies sluoksnio. Mūsų tiekiamas aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T pasižymi stipriomis absorbcinėmis savybėmis, šis aktyvuotos anglies filtras taip pat mažina vandenyje esančių organinių junginių kiekį.

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-15T, kuris nereikalauja ypatingos priežiūros!

Mūsų tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją. Šis aktyvuotos anglies filtras turi programatorių su laikrodžio mechanizmu, kuris padeda nustatyti kas kiek dienų, ir kuriuo paros metu turi prasidėti aktyvuotos anglies filtro regeneracija (savaiminis prasiplovimas). Šis aktyvuotos anglies filtras regeneracijai naudoja tik vandenį. Aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T susideda iš filtravimo kolonos su užpildu ir automatinio valdymo vožtuvo. Filtro regeneracijos (savaiminio prasiplovimo) laiko intervalai užprogramuojami atsižvelgiant į vidutinį suvartojamo vandens kiekį.

Automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T turi itin kokybišką regeneracijos valdymo vožtuvą, kurio pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, tame tarpe ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Šio aktyvuotos anglies filtro eksploatacija labai patogi, nes nereikalauja jokios priežiūros, todėl šiuos filtrus daug labiau apsimoka naudoti nei kasetinius mechaninio valymo filtrus.

Mūsų įmonės tiekiamas automatinis aktyvuotos anglies filtras Autotrol CA-23T itin lanksčiai pritaikomas buitinio ir pramoninio vandens ruošimui. Šis aktyvuotos anglies filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai. Aktyvuotos anglies filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

Min. darbinis slėgis: 2,0 bar
Maks. darbinis slėgis: 7,0 bar
Maitnimas: 1/220-240/50 f/V/Hz
Filtro darbinis našumas: 0,7 m3/h
Filtro maks. našumas: 2,0 m3/h
Aukštis/diametras: 1440*310​ mm
Svoris: 49 kg
Įėjimo/išėjimo pajungimas: 1“/1“ coliai
Pajungimas į kanalizaciją: 1/3“ coliai
Darbinės temperatūros: 5-38 °C
Prasiplovimo srautas: 1,70 m3/h

 

Mūsų partneriai

Scroll to Top