Lanksčiųjų ortakių Air Excellent parinkimas ir balansavimas

Lanksčiųjų ortakių Air Excellent parinkimas ir balansavimas

Paprastas parinkimas ir balansavimas

Sistema Air Excellent tiekiama su internetine parinkimo programa – konfigūratoriumi, pateikiančia išsamią informaciją apie sistemos pasipriešinimus, medžiagų žiniaraštį ir, kas ne mažiau svarbu, oro srauto ribotuvų nuostatas kievienam ortakiui. Oro srauto ribotuvai – būtina sistemos Air Excellent dalis, nes tai įtaisai, reguliuojantys tinkamo oro kiekio tiekimą į reikiamą patalpą pastate. Air Excellent konfigūratorius apskaičiuoja, kaip nustatyti ribotuvus. Jeigu įrengta sistema skiriasi nuo originalaus projekto, skaičiavimus galima nesudėtingai pakoreguoti vietoje.

Premium klasės garso slopinimo savybės

Garso izoliacija kolektorinėse paskirstymo dėžutėse sumažina triukšmo perdavimą į patalpas ir slopina iš gretimų patalpų sklindantį pokalbių garsą.

Neperdirbtos žaliavos, antistatinės ir antibakterinės savybės

Air Excellent ortakiai pagaminti iš polietileno (PE), suteikiančio ortakiams būdingą pusiau standų būvį. Komponentai, pvz., difuzorių dėžutės, adapteriai, alkūnės ir jungtys pagaminti iš polipropileno (PP), todėl yra standesni. Dvikomponenčiai sandarikliai su loveliu, skirti ovaliems ortakiams, turi termoplastinio elastomero (TPE), užtikrinančio lankstumą ir nelaidumą orui. Sistemos komponentai praturtinti antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Visos Air Excellent dalys gaminamos iš neperdirbtų, grynų, pirmą kartą naudojamų žaliavų.

Ypač paprastas įrengimas

Į ritinį suvyniotus ortakius paprasta nutiesti, supjaustyti reikiamo ilgio atkarpomis ir išvedžioti aplink kliūtis. Dėl mechaninių jungčių, užtikrinančių greitai atliekamą, švarų, tolygiai geros kokybės orui nelaidų sujungimą, Air Excellent idealiai tinka iš anksto surenkamiesiems pastatams. Ortakius galima išvedžioti grindyse, lubose ir sienose.

Scroll to Top